.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

11"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 12:51 am

Lord M.

Lord M.
Gozba me je smorila zato sto je radnja spora. Mislio sam da ce da ubrza u Plesu ali ne. Previse je Martin razvukao i mogao je Gozbu i Ples da stavi u jednu knjigu. Toga je vjerovatno i on svjestan. Pomalo me podsjeca na Williamsa sa ovim otezanjem radnje.

12"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 2:48 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
@DžejmiLanister sada te zvanicno ne podnosim, sigurna sam da ti nisi citao Ples i da neko krene da ti spoiluje da ne bi bas bio srecan, presla bih preko ovoga da ti je prvi put, ali nije, jel to radis namerno? Jel tako spoilujes i na onom drugom forumu?Ima i ovde nekih koji bi uzivali u knjizi.

13"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 2:59 am

Lord M.

Lord M.
Sumnjam da je to namjerno uradio. Mi smo većinom pročitali sve knjige odavno pa smo izgubili osjećaj da nekom spojlujemo.

14"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:04 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
^ jel ti vidis naslov ovog thread-a? Kada neko ne postavi ispred spojlera o cemu se radi, drugi ce da pretpostavi da se nastavlja diskusija ili da se u spojleru nalazi nesto vezano za OVU TEMU.
Vi sebe nazivate clanovima/moderatorima 'ozbiljnijeg' foruma, a ne znate ovako nesto jednostavno? Osim ako to ne radite namerno, jer je ioanko vase ponasanje na pocetku bilo neuljudno i trollovsko.

Posto ste takvi ogromni zaljudjenici knjiga, da li vi volite kada vam neko spoiluje, ovako 'nenamerno' unapred?

15"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:14 am

Lord M.

Lord M.
ooo, uspori malo. Voljela to ili ne običnim googlanjem ces naići na spojler. To je neizbježno. On nije odao neki veliki dogadjaj ili slično. Btw većina spoilera koje je stavlja nisu ni tačna ;) zato se opusti. I ako je već tema o Gozbi, očekuj jbn spojlere. Šta misliš o čemu će raspravljati ovdje? O dešavanjima iz Oluje Mačeva? :)

16"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:18 am

Witcher

Witcher
@ Freenightfalls Spoiler tagovi su korisceni da li ih je neko otvarao nije odgovornost onog koji je postovo, da nije stavio spoiler tagove imala bi puno pravo da ga optuzis

17"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:20 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
a kako ja da znam da li su tacna ili nisu?:P I ne, googlanjem ne mogu doci do spojlera osim ako sama to ne zelim.
I slazem se da posto je sledeca knjiga Ples, da mora doci do spojlera, ali ovako ---> PSZ / ADWD spojler!
Spojler:

@Witcher procitaj #14 post i onda razmisli ponovo.

18"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:28 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Nisam pročitao Ples do kraja, ostalo mi je još nekoliko poglavlja. Ali većinu spoilera i radnju znam pa se ne žalim. Spoilujte slobodno. I mojne da vređaš nas i naš forum kada nisi na njemu, tamo smo spoilovali u temama o određenoj knjizi/događaju pošto je to logično.

Ako vidiš da piše SPOILER,tu spoiler. Ti ako nećeš da saznaš ne otvaraj.

Aj da si admin pa da nešto pričaš.


19"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:30 am

Lord M.

Lord M.
valjda ne može da odoli iskušenju a da ne klikne na spoiler lol
Ja sam još prije 2 mjeseca saznao za sve važne dog u plesu ali mi to ne smeta

20"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 3:32 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Ja sam saznao da
Spojler:
Ništa nije pokvarilo doživljaj

21"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 4:08 am

Noldor

Noldor
Pazi sad ovo,posto je ovo tema za CETVRTU knjigu,glupo je kad pises o petoj knjizi,jebo ga lebac nenamazanim
Ja opet kontam,stavljas spoiler zbog onih ljudi koji nisu procitali "Gozbu" pa zato otvorim jer ne znam,a posto ti u svakom mrtvom postu moras da stavis nesto iz pete knjige,jebiga, nije zanimljivo

Nekom se dozivljaj pokvari i onda izgubi volju za cekanjem ili citanjem,pa onda jednostavno ne pisi o tome

Ima i tema za petu knjigu,if you didnt know,ako zelis o njoj da raspravljas ,mozes to tamo da odradis, right :P ?

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

22"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 4:28 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Aj' iščitaj postove. Ja sam govorio samo o događajima u petoj knjizi koji su povezani sa pitanjima koja su postavljana.

Što bi ja stavljao spoiler za neki događaj u četvrtoj knjizi, kada je ovo tema o toj je*enoj knjizi. Stavljao sam spoilere samo za AdWD zato što sledi nakon Gozbe.

Dakle, da otvoreno kažem, mene briga da li ćete vi saznati nešto što ne trebate, ako vidite spoiler ne otvarajte.



23"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 4:34 am

Noldor

Noldor
well sure,kad vidim tvoje spoilere sigurno ih necu vise otvarati :P
A inace,mislim da nismo trazili da nam ti otkrijes dogadjaje iz pete knjige,samo smo se bavili nekim teorijama bez zelje da saznamo pravi tok price koja sledi u nastavku

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

24"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Sub Sep 10, 2011 4:46 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
Noldor ::well sure,kad vidim tvoje spoilere sigurno ih necu vise otvarati :P
A inace,mislim da nismo trazili da nam ti otkrijes dogadjaje iz pete knjige,samo smo se bavili nekim teorijama bez zelje da saznamo pravi tok price koja sledi u nastavku
Upravo tako. Ja sam mislila da se nadovezuje na prethodnu diskusiju, kad ono... da je ispred spojlera pisalo odakle je spojler NARAVNO DA NE BIH OTVARALA. XD covece...

25"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Pon Sep 12, 2011 11:09 am

Assassin

Assassin
Xmm,xm...
Zasto bi neko pisao spojler o cetvrtoj knjizi na temi o cetvrtoj knjizi?
Kada se ovde rspravlja (gle cuda) o cetvrtoj knjizi?
A ako neko nije procitao, xm, da cetvrtu knjigu, onda ne dolazi na temu o cetvrtoj knjizi da raspravlja (ajde pogodite o cemu)o cetvrtoj kjnizi, jer bi bilo sta napisano tu za njega ili nju bilo spojler.

Je l' sad kapirate?

26"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Pon Sep 12, 2011 11:47 am

Noldor

Noldor
A zasto bi neko pisao o petoj knjizi kad je ovo tema za cetvrtu,gde neko stavlja spoilere mozda zbog drugih forumasa,a niko nije naglasio pre postavljanja istog da sakriveni tekst(u spoileru) ima veze sa petom knjgom.
da ne kazem da postoji tema i za PETU,a bogami vise rasprave se vrsilo van te teme..da ne kazem,sve rasprave
https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info/t62-ples-sa-zmajevima-v

think about it :)

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

27"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Pon Sep 12, 2011 6:55 pm

Assassin

Assassin
Opet se vracamo na istu temu. :D
Ako je ovo cetvrta knjiga i ako je neko dosao ovde na temu to znaci da ju je procitao. I jedini spojler koji moze ovde da se stavi je o 5,6,7 tj svakoj narednoj knjizi. A posto ima samo PLES ona je to samo o njemu. :D
Neizbezno je pricati o ostalim knjigama u serijalau na bilo kojoj temi za posebnu knjigu. Ovde smo lepo stavili spojler . :D

28"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Uto Sep 13, 2011 1:46 am

Witcher

Witcher
Zasto bi se postavljali spoiler tagovi za dogadjaje koji se desavaju u cetvrtoj knjizi ako je tema o cetvrtoj knjizi.
Ako neko ko nije procitao cetvrtu knjigu dolazi na temu o cetvrtoj knjizi to onda i znaci da trazi spoilere.

29"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Uto Sep 13, 2011 5:21 am

Noldor

Noldor
Pa ne treba da se stavljaju spoileri,ali kad god neko to stavi neki clanovi pomisle da je to uradio zbog drugih,cisto da ne spoiluje "slucajno" nekom,i zato i postoje odvojene teme za razlicite knjige-da bi se posebno diskutovalo..


oukej,dosta mi je proseravanja kad svi teramo inat

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

30"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Uto Sep 13, 2011 7:37 am

Lord M.

Lord M.
ma nije to preseravanje Noldor. u temi za Ples ne traba stavljati spoiler tagove zato sto se raspravlja o toj knjizi. vi se bunite oko jbenih spoiler tagova koji nisu zabranjeni ni jednim pravilom. nzn nisam pametan...

31"Gozba za vrane"(IV) - Page 1 Empty Re: "Gozba za vrane"(IV) Uto Sep 13, 2011 8:22 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Slažem sa se savakom Lordovom i Witcherovom rečju.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu