.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 9:58 am

Lord M.

Lord M.
ok, tvoj forum, tvoja pravila. mada nisam stavio link i ime foruma... ali u buducnosti molim te naznacuj kada ispravljas postove.
i obecavam nece biti vise trolovanja. nece ni Dzejmi.

52Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 9:59 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Od sada ću staviti i razlog zbog kojeg sam editovala post. Mada, nadam se da više neće biti potrebe za tim.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

53Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:01 am

FreeNightFalls

FreeNightFalls
DžejmiLanister ::Ček, ženo / čoveče, gde mi ovde trolujemo ? Nja, nja
Pretpostavljam da je samo tvoje postojanje ovde trollovsko... Andjeo

@Witcher a sta ce vam reklama i jos na 'ovakvom' forumu? :hmm:

Ok, ja prestajem, mislim da sam pogresila temu. Brus

54Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:02 am

Lord M.

Lord M.
@witcher daj brate dje nadje tog jadnog smajlija!? o.O

55Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:04 am

Witcher

Witcher
Haha talentovan sam za to Njanja

56Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:05 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Dakle, trolovanje je neka vrsta nasamarivanja koje će voditi u željenom pravcu trola, uglavnom prema svađi, raspravi.. Mi u ovoj temi uopšte ne trolujemo, pre bih rekao da spamujemo, isppitujemo i postavljamo svoja mišljenja.

Reklama je potrebna da bi se članovi privukli na naš forum, svakom je svoje najdraže i to je logično.

57Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:09 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Naravno da je svakom svoje najdraže i sve ja to razumem, ali imajte obzira prema nama. Iskreno, niste ispali ni malo fer. Niko vas ništa nije dirao, a vi ste ovde došli, pisali svašta i plus reklamirali forum. -.-

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

58Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:11 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Kako misliš pisali svašta Natali, ja sam mislio da je na svakom forumu dozvoljeno izložiti svoje mišljenje ?

59Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:13 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Dozvoljeno je, ali svakako ste preterali. Neke komentare sam i brisala, neke sam editovala, sve u svemu nadam se da se to neće ponoviti.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

60Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:19 am

Lord M.

Lord M.
e ovako, mozda si procitala u nasoj spam temi nesto. Ja sam mislio da su ovo napravili neki likovi u tribjut PLIVu (knjigama) a ne seriji. Mi smo tamo svi kojima su knjige vaznije nego ovaj nus proizvod od serije. Da. Malo smo arogantni jer smo poprilicno zaludjenici sto se tice knjiga, i bzv nam je kada vidimo da neko umjesto o Martinovom stilu pisanja pise kako bi se sexao sa glumcima iz serije :D
Sad, sto se tice saradnje. Witcher je mozda bio nerazumljiv lol
Ovdje mi zelimo da pomognemo vama. Oni koji vole seriju, prava adresa je ovo mjesto. Ali za one koji vole knjige ili uopste EFantastiku bice im mozda bolje kod nas. Nadam se da ste razumjeli. Mi smo malo ozbiljniji forum. Najvaznije je napraviti veliku zajednicu ljubitelja ASOIFa...

61Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:23 am

Witcher

Witcher
Lord M. :: Najvaznije je napraviti veliku zajednicu ljubitelja ASOIFa...
To je cilj ne neko takmicenje izmedj foruma i te gluposti

62Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:24 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Haha,da,meni je serija bila očajna. Haha,Lorde, i mene je malo naljutilo to, pogotovo postovi tipa ,,ala je brkata turkinja slatka'' i ,,želim Šona :DD ''. Stvarno, više ćemo pomoći vama tim reklamiranjem, jel mi smo već sazreo forum, pa nam reklamiranje nije baš toliko bitno ( a jeste)..

A to takmičenje između foruma je glupo, a i nije pošteno.

63Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:26 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Mišlejnja su različita, meni se serija dopada.
Rekla sam već Witcheru, volela bih da sarađujem s vama, ali molim vas da u buduće ne pravite ovakve incidente.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

64Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:28 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Lorde,Witcheru, razumete li kakav smo incident napravili ?

Evo,neću da se svađamo, ali mi smo rekli svoje mišljenje i ništa više. Može se videti da smo od reči do reči upravu

65Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:30 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ne mislim ja na mišljenja. Već na postove tipa "ja ćču u male navijacice :*" i sl.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

66Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:31 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Aaa.. Pa mi čak još nismo skontali ko je to :DD

67Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:31 am

Lord M.

Lord M.
ma ok, rekli smo vec nece biti trolovanja i sl.
A serija ti je dobra jer vjerovatno nisi citala knjige prije nje. Sada ti je osnova serija, a ne knjiga...

68Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:32 am

Witcher

Witcher
Ma necemo malo smo bili ljuti jer nas neki zajednicki clanovi nisu pozvali neko smo vas slucajno nasli na guglu kao padobranci Like
A za navijacicu ni mi ne znamo ko je.

69Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:33 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Haha, meni je lik iz škole rekao kad je posle serije počeo da čita: ,,Tebra, pa ovo ništa nije po seriji ! ''

Prvo knjige, onda serija, najbolja kombinacija.

70Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:35 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Ja sam prvo seriju gledala i da nije bilo serije, vrvtn knjige nikada ne bih ni pročitala. Inače, meni je serija prilično verno prikazana, ali opet, ukusi su različiti.

Witcher, sve sam ti objasnila u PM-u. Forum je napravljen slučajno. Pitala sam za savet na AC-u, mnogi su mislili da je ideja dobra, a inače za vaš forum sam čula tek posle nastanka ovog foruma. Nina je svedok tome.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

71Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:37 am

Witcher

Witcher
Pazi ja se ne bih slozio jel ces se razocarati u seriju (kao mi), bolje prvo odgledati seriju i uzivati u tme kako je dobra a onda procitati knjigu i oduseviti se.
@ Natalie niko te sad ne optuzuje samo smo se iznenadili i pomislili da neko kopira kad smo videli juce ali sad vidimo da ne kopira sve je ok Like

72Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:38 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Pa događaji ko događaji su urađeni koliko-toliko dobro, ali su nešto ubacivali što nije bilo, takođe neke delove iz drugog dela.. O izboru glumaca da ne pričamo, samo su Edarda i Droga ,,uboli''. I sve je prazno.

Kako slučajno ?

@Witcher- Al' opet je bolje sa knjigom, jel ako gledaš seriju neće ti biti neizvesno, i čitanje prve knjige pa propada.

Ok, mislisli smo da nas neko kopira, pošto je bilo i članova sa našeg forumaovde. Izgelda da nismo kopirani, iako to ne mora biti tačno, ali hajde verovaću...

To je gotovo.

73Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:42 am

Witcher

Witcher
droga uboli, ne zasmejavaj me, ja sam se valjao od smeha svaki put kad ga vidi.
Pogodili su sansu i Arju, i breni i rob su ol, Jejmi isto, a za Tiriona i nije bilo ko drugi.

74Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:45 am

DžejmiLanister

DžejmiLanister
Pa meni je Gudro, ličio na Gudra, tako sam ga zamišljao.

Ajd' Aryu su uboli, ali Sansa je ružžna i ima izduženu facu. Nije mi se svidelo. Bren je ok, mali Rikon isto, kao i debeli Robert. A ne kontam zašto su Rob,Džon i Teon gotovo isti, svi sa čupavom kosom. Ahaha, i to što kažeš za Tiriona, zamisli Deni de Vita kako ga glumi. :DDD

Inače najveći feilovi su ubedljivo za Ilirija i Džofrija.

75Dobro veče - Page 3 Empty Re: Dobro veče Pet Sep 09, 2011 10:46 am

Nathalie Stark

Nathalie Stark
Admin
Meni se izbor glumaca sviđa. Dobro, ima nekih izuzetaka, ali sve u svemu, prilično mi se dopadaju glumci. A i na kraju krajeva, kako očekujete da se pronađu glumci koji su identični likovima iz knjige?
I ovo se sad pretvori u chat temu.

https://gameofthronesbalkan.serbianforum.info

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu